Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 64+ )
Otras preguntas
Find the probability Thanks!
Read the list of substances. Rubber, Steel, Glass, Iron Which substances are likely to be attracted by a magnet? Steel and Iron Rubber and Iron Steel and Gl
Althualpa was an Incan ruler who fought a civil war against his half-brother. What is the name of Althualpa's half-brother?
How did language and religion influence the trading goods?
A 2.0 kilogram cart moving due east at 6.0 meters per second collides with a 3.0 kilogram cart moving due west. the carts stick together and come to rest after
A winning football team more than doubled the offensive yards gained by its opponent. The opponent gained 272 offensive yards. The winning team had 80 offensiv
Niles is the editor-in-chief for the paper. He takes his job very seriously and makes sure to set firm deadlines for all the section editors. It is his responsi
The primary means in which the powerful classes in society prevent protest and revolution according to karl marx is
problem solving math
how do you simplify 8 b - 5p