ilianaveras2
ilianaveras2
03-11-2017
Mathematics
contestada
Can someone please help me
Respuesta :
celestegaribay4
celestegaribay4
03-11-2017
you have to find the unit rate of the average cost per visit
so I think you have to divide 269.50 by 14 which equals 19.25 and I think that is your answer
Answer Link
jojo360
jojo360
03-11-2017
19.25 because if u add al of that u will get 19.25
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 67+ )
Otras preguntas
(This is for my cousin soo pls help her
HELPPP PLEASE DESPERATE I NEED AN A
some following plants have a long pistol that reaches way above the lower petals what's the purpose of structure
Do I have the right anwer if not what is it
True or false? Pls help
which of the following are advantages of a wide area network, as opposed to a local area network? select two options
0.2cubed + (1/5 * 3/4) - 1/12
1. What will raindrops come into contact with first? Consider things like trees, roofs, roadways, or parking lots? 2. Now think about where the rain goes after
You need 100L of a solution that is 12% alcohol. You have a 5% alcohol solution and a 15% alcohol solution. How much of each should you combine?
Most octopi have no internal or external Skelton if a highly intelligent octopus could travel 99.6 miles at top speed in 4 hours how far would it travel on one